פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
איך לסגור מרפסת בזול?

איך לסגור מרפסת בזול?

מרפסת היא תוספת מבורכת לכל בית, וגם בכל עסק, אבל לפעמים אנחנו רוצים לסגור את החלל - לפעמים כדי שנוכל ליהנות ממנה גם בחורף, לפעמים כי אנחנו זקוקים לעוד חדר (או עוד מרחב בעסק) ולפעמים סגירת המרפסת יוצרת סלון ענקי שאפשר לארח בו בכיף. בכל מקרה הסגירה עשויה גם להעלות את ערך הנכס. על-מנת להבטיח יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד באופן טבעי נרצה לבצע את המלאכה במינימום הוצאות. כדי לעשות זאת בלי לפגוע באיכות העבודה, מומלץ להשתמש באחת השיטות הבאות:

סגירה עם זכוכית

סגירות מרפסת שמש עם זכוכית מאפשרות לנו להמשיך ליהנות מהנוף כמעט בלי הפרעה. חלון זכוכית גדול, שהוא למעשה קיר זכוכית, הוא פריט אסתטי להפליא כך שאנחנו מרוויחים מרפסת יפהפייה ובמקביל את האפשרות לסגור אותה וליהנות בה מאקלים נוח בכל תנאי מזג אוויר שהם.

הזכוכית שמתאימה לסגירת המרפסות היא כמובן לא זכוכית רגילה שעלולה להישבר אלא כזו שמתאימה למטרה ספציפית זו. בפרט מומלצת האופציה של טריפלקס - זכוכית חסינה במיוחד שגם אם היא חלילה תישבר (במקרים קיצוניים במיוחד), התוצאה לא תהיה התנפצות לרסיסים אלא סדק בלבד. זכוכית טריפלקס מספקת גם בידוד איכותי מפני רעש וחום או קור.

אופציה זו מתאימה למרפסות מקורות.

סגירה בקיר בטון

סגירת מרפסת עם קיר בטון היא האופציה המסיבית ביותר. חשוב להדגיש שלא בכל דירה ניתן לבצע את הפעולה הזו - במרפסות שנקראות קונזולה, כלומר כאלה שבולטות מהקיר של הבניין, אין אפשרות טכנית ליצוק קיר בטון שכן המרפסת פשוט לא תעמוד בעומס הרב, וכמובן שאף איש מקצוע שמכבד את עצמו כלל לא יציע את האופציה אלא ימליץ לכם על בנייה קלה מסוגים שונים.

היתרון העיקרי של סגירות מרפסת שמש עם בטון הוא הפרטיות המוחלטת ולמעשה אנחנו מקבלים בדרך זו חדר חדש לכל דבר. העבודה עצמה אינה זולה וגם לא חומרי הגלם - אבל התועלת עשויה להפוך את האופציה הזו למשתלמת.

סגירה עם פרגולה

אפשרות נוספת וזולה במיוחד של סגירת מרפסות היא באמצעות פרגולה. הפרגולות, ובמיוחד אלה החשמליות, מעניקות לנו גמישות מלאה מבחינת השימוש במרפסת, כך שנוכל לפתוח ולסגור אותה בקלות ובנוחות בכל פעם שנרצה, בהתאם לתנאי מזג האוויר ולדרך שבה נרצה להשתמש בחלל.

סגירת מרפסת עם פרגולה מתאימה בעיקר לעסקים אבל גם בבתים עם מרפסת גדולה כדאי לשקול את האופציה הזו. בכל מקרה הפרגולה מבוססת על פרופיל אלומיניום קל משקל ויציב מאוד ועל כיסוי PVC. בדרך כלל גם אין צורך בהיתר מיוחד כדי להרכיב פרגולה למטרה זו - עוד יתרון של שיטת סגירת המרפסת הזו.

סגירה עם רשתות

אם מטרת סגירת המרפסת היא רק מניעת כניסת חרקים שעלולים להיות מזיקים, אפשר להסתפק בהתקנת רשתות. זוהי כמובן אופציה זולה מאוד, אבל היא לא נותנת מענה לנושא מזג האוויר וגם לא פרטיות, כך שהשימוש בה מוגבל כאמור רק למצבים ספציפיים מאוד.