פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום

מדוע כדאי מאוד לשקול לגדר את הבית?

גידור הנכס שלכם הוא חלק חשוב בהגנה על ביטחונכם ועל רכושכם מפני גניבה. בשנים האחרונות בארץ חלה עלייה מדאיגה במספר הפריצות והגניבות, כאשר גניבות רכב הפכו להיות כל כך נפוצות שהמשטרה עומדת מול התופעה חסרת אונים. גידור של חצר הבית אמנם לא יבטיח לכם ביטחון מושלם, אך הוא עשוי בהחלט להפחית את הסבירות לחדירה למרחב שלכם. נוסף על כך, הגבלה של הנכנסים למרחב הנכס שלכם גם תאפשר לכם ליהנות מחצר הבית בפרטיות גדולה יותר, ותוסיף לאיכות החיים הכללית שלכם.

השימוש באלומיניום לגידור הוא בעל יתרונות רבים

כאמור, גידור הבית מבטיח לכם הגנה מסוימת מפני גניבות, כמו גם שקט נפשי בידיעה שאתם יכולים ליהנות מהמרחב האישי שלכם בפרטיות. גדר טובה תבטיח לכם שלא תצטרכו עוד לאסוף את הקקי של הכלב של השכן, או להבריח בני נוער שעושים בה שימוש בשעות הלילה הקטנות. השימוש באלומיניום לגידור החצר שלכם הוא בעל יתרונות רבים, הכוללים בין השאר:

  • עמידות: האלומיניום הוא חומר אשר אינו מחליד, ולמעשה כמעט אינו מושפע מפגעי הטבע. בשונה מברזל, אשר תצטרכו להשקיע בצביעתו אחת לכמה שנים בשל הסכנה לחדירת חלודה, אלומיניום כמעט לא ידרוש מכם תחזוקה לאורך השנים.
  • מהירות ביצוע: אלומיניום הינו חומר קל לעיצוב ולהתאמה. במידה ותבחרו בגדרות אלומיניום תוכלו להיות בטוחים שההתקנה שלהם תתבצע באופן מהיר ויעיל.
  • התאמה אישית: הנוחות העיצובית של האלומיניום מאפשרת לכם לשמור על פרטיות באמצעות גדר, אך בלי לוותר אפילו קצת על מראה ועיצוב הנכס שלכם.

איך ניתן לשלב גדרות אלומיניום עם שאר הבית

חשש קבוע של לקוחות המעוניינים בגדרות אלומיניום הוא החשש מהשתלבות הגדר יחד עם שאר הבית. אמנם, גדר היא דומיננטית מבחינה עיצובית, אך ניתן בהחלט להתאים אותה לשאר הבית באמצעים פשוטים באופן יחסי. התקנה של פרגולות אלומיניום למשל תבטיח לכם רציפות עיצובית, ותאפשר לכם לייצר אווירה מודרנית בחצר הבית. ישנו מגוון רחב של פרגולות אלומיניום מהן תוכלו לבחור, והן כוללות פתרונות חדשניים כגון פרגולות אלומיניום תלויות לחיסכון מרבי בשטח, ופרגולות אלומיניום חשמליות אשר יאפשרו לכם שליטה על מידת ההצללה לאורך כל שעות היום. השימוש באלומיניום בשלל הפתרונות הללו יבטיח הן לפרגולות והן לגדר זמן חיים ארוך ומראה נהדר לשנים רבות קדימה.