פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
התקנת פרגולה בבית חדש

התקנת פרגולה בבית חדש


ביצוע בדק בית הינה חובה של כל בעל דירה אחת לתקופה. אבל כאשר נערכים שינויים בבית, כגון רכישת ריהוט, בדק הבית הופך לחובה על מנת לשמור על שימוש תקין וריהוט שמור ובטוח לאורך זמן.


רכישת ריהוט לבית הינה רכישה רבת משמעות, אנשים רבים רואים בה פתרונות להתמודדויות שונות, כגון מקומות אחסון, פתרונות לינה ואפילו עיצוב הבית. בדרך כלל ריהוט הבית דורש הערכות מוקדמת, לרכישת הריהוט קודמת לה גם התלבטות ממושכת וצרכים רבים שנדחקו לשוליים מנסים לקבל מענה בעת רכישת הריהוט, או יותר נכון בעת השימוש העתידי בו.


יש מספר דברים שחבו לדעת לפני רכישת ריהוט. על מנת ליהנות מהמרב בעת השימוש בריהוט:
לפני רכישת ריהוט, אחרי שלב התכנון וניתן גם אחרי ההזמנה אבל לפני הגעת הריהוט, חשוב מאוד לעשות בדיקת דירה. בדיקת בית יבטיח את השימוש הנכון בריהוט העתידי. בדק בית יעשה בין היתר על מנת למקם את הריהוט במקום הנכון ולא לסבול מתופעות של ריקבון, פטריות או קירות עליהם ניתמך הרהיט שסופגים רטיבות, הדבר היחיד שיבטיח שימוש והרכבה בטוחים היא ביצוע בדק בית יסודי הכולל בירור הלקויות תיקון ובחינה לאחר התיקונים לוודא שאכן נעשו כראוי והטיפול הקיף את כל הצרכים שיהפכו את השימוש בבית לתקין לתקופה ארוכה.


הדבר השני היא תכנון במידת הצורך של  הצללה לא אחת נראים מיקרים בהם הריהוט נהרס מפגעי מזג האוויר. המחשבה הראשונה כשנותנים את הדעת ללקויות הבאות לידי ביטוי בעקבות מזג אוויר קיצוני לקוחים בחשבון את הרוחות ואת הגשמים. אבל חשוב לדעת כי נזקי השמש הם איטיים אבל משמעותיים, הם הרסניים לא פחות מנזקי הגשם והסופות.
מלבד הנזקים האסתטיים הציפוי של הריהוט נהרס. לעיתים הדבק מתייבש. החיבורים נשחקים וגם הדברים שמאוחסנים בתוך הארון או המגירות עוברים תהליך של שחיקה מתמשך.


יש פתרונות גם לתופעה של שמש הצללה, הצללה היא הדרך הראשונה בה ניתן למנוע את נזקי השמש היא הצללה נכונה. במקרים רבים ווילונות הם פתרון אבל קיימים מקרים בהם הווילון הוא לא מספק והצללה באמצעות פרגולה היא בסיסית על מנת להשיג את ההצללה הראויה.


מבחר הפרגולות מבית  פינה בצל נותנות מענה במקרים של שמש חזקה ויש מבניהן שנותנות מענה גם במפגעי הרוח והגשם.


חשוב לזכור בדיקת בית והכנת המקום לריהוט החדש זה הבסיס להבטיח שימוש יעיל ונוח לאורך זמן ברהיטים תקינים וטובים שיספקו את השימוש הטוב ביותר.