פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
פתרונות הצללה השונים

פתרונות הצללה השונים

אין ספק, ישנם פתרונות הצללה מסוגים רבים, מה שעשוי להוביל לבלבול קל בבואכם לרכוש אחד. בין אם אתם מחפשים אחר פרגולות או סוככים, מרקיזה או כל פתרון הצללה אחר, כדאי לקחת בחשבון מספר דברים. כמו מה? למשל, עניין התחזוקה. בואו נדבר בנייה והתקנת פרגולות, סוגי החומרים מהם הן עשויות ומה שבאמצע כל זה.

פתרונות הצללה הם אפקטיביים ביותר, במיוחד עבור הגנה מהשמש, אך לא רק. אין ספק כי מדובר בסוגים שונים של פתרונות עיצוביים מעולים, שמיועדים עבור חצרות, גגות וגם מרפסות. בין אם אתם מחליטים להתקין פתרון הצללה בגג או במרפסת ובחצר, כדאי לקחת בחשבון שיחד עם יתרונות רבים שיש בפרגולות, יש גם את עניין התחזוקה. לא מדובר באיזשהו חסרון כזה או אחר, רק חשוב לזכור כי ישנם פתרונות הצללה המצריכים יותר תחזוקה, וכאלו שמצריכים פחות תחזוקה.

עד כמה חשוב לתחזק סוככים?

במקרים רבים, סוככים ופרגולות עלולים להינזק כתוצאה מחשיפה לשמש. באופן מסוים זה מעט אירוני, כי פתרונות ההצללה אמורים להגן עלינו מאותן קרני שמש לוהטות. יחד עם זאת, דבר אינו חסין בפני חשיפה מוגברת לשמש ולקרינה, מה משחייב אותנו לתחזק את הסוככים.

בין אם אתם עומדים להתקין מרקיזה בבית או פרגולה מעץ, סביר להניח שבשלב מסוים אתם בעצמכם תרגישו כי לבצע תחזוקה שוטפת. איך תדעו? למשל, מרקיזות יכולות בשלב מסוים להתחיל להשמיע רעשים בעת שאתם מנסים לסגור את המנגנון. במקרים אלו, יש לבצע שימון בעזרת שמן 40WD, אך שימו לב שאתם לא מסכנים את חייכם ומטפסים לכל מיני מקומות שמצריכים אנשי מקצוע עבור ההגעה אליהם.

האם כדאי לתחזק לבד פרגולה אלומיניום או עץ?

בעוד שחלק מהאנשים יהיו בעלי ידיים טכניות טובות, חלקנו האחר פחות מתעסק עם תחזוקה של פרגולות. אם אתם מרגישים בטוחים ביכולותיכם, כמובן שניתן לנסות לתחזק בעצמכם פתרונות הצללה מסוגים שונים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאותן חברות אשר שיווקו את הפרגולות ומכרו לכן אותן, יודעות כיצד לתחזק את הדגמים הספציפיים שהלקוחות רכשו מהן.

מה כוללת תחזוקת של פרגולת עץ? פרגולת אלומיניום? שימו לב, ישנם סוגי עצים מסוימים העוברים תהליכים תחזוקתיים עוד במפעל, כשמייצרים אותם. תהליכים אלו אמורים למנוע מצבים של שריפות ודליקות, מצבים של חדירת חיידקים וכינון של מזיקים, התפוררות העץ ועוד.

תחזוקה שוטפת של סככים ופתרונות הצללה

יחד עם זאת שפתרונות ההצללה השונים עוברים טיפולי-מנע עוד במפעל, במהלך השנים, אותם חומרי הגנה עשויים גם הם להתאדות ולהתבלות.

תחזוקה שוטפת של פרגולות צריכה להתבצע אחת לשנה, בעוד שאנשים רבים עשויים להזניח את תחזוקתם של פתרונות ההצללה, וחבל. זכרו, תחזוקה נכונה תוביל להישמרות הציוד שלכם, לא משנה איזה סוג ציוד. נותרתם עם תהייה כזו או אחרת? ייעוץ מקדים הוא תמיד מבורך, עוד לפני ההתקנה של פתרון ההצללה עצמו.