פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
פתרונות הצללה לחצר

פתרונות הצללה לחצר

פתרונות הצללה

יש לכם גינה או מפרסת בבית? אין ספק שאתם ברי מזל; אין דבר יותר נחמד מאשר לשבת המרחב הפרטי שלנו בחוץ ולהירגע. עם זאת, אנחנו יודעים היטב שהקיץ הישראלי חם מאוד וחייבים לספק לעצמנו פתרונות הצללה טובים. פתרון ההצללה האופטימלי הוא פרגולה לגינה שמאפשרת לנו לשבת בחוץ גם כשחם ואולי גם כשיורד גשם אם זו פרגולה מתאימה ופשוט להירגע.

 

פרגולות עץ לחצר

עץ הוא חומר גלם פופולארי ביותר לבניית רהיטים ועצמי בית שונים, בניהם גם פרגולות. ניתן לבנות פרגולה ממספר סוגי עצים, בניהם אורן, טיק, איפאה ודגלאס. סוגי הרכב העץ מתחלק לשניים: הסוג הראשון הוא גץ גושני שהן למעשה קורות עץ בחיתוך גס, שמקנה לעץ נראה כפרי וטבעי. הסוג השני הוא עץ רב שכבתי, שהוא למעשה שכבות דקות של עץ המאפשרות ליצור קורות גמישות.

היתרון הגדול המרכזי של פרגולות עץ הוא המראה הטבעי, הכפרי והאותנטי של העץ שכמעט לא ניתן להתחרות בו. כמו כן, זהו חומר גלם נוח לעיבוד שמשתלב היטב עם חומרי גלם שונים. עם זאת יש לקחת בחשבון שזהו חומר גלם הדורש תחזוקה ועלול להיות דליק אם הוא לא כולל חומרים מונעי בעירה.

 

פרגולה לחצר ממתכת

חומר גלם נוסף שאיתו ניתן לבנות פרגולה הוא מתכת. כאשר בונים פרגולה ממתכת מתקבל מראה חדשני וייחודי. מתכת היא חומר חזק שניתן לעצב באופנים רבים, אך יש לקחת בחשבון שכדי לייצר את הפרגולה כפי שאנחנו רוצים יש להיעזר בחרש ברזל מקצועי. כמו כן, קחו בחשבון שמתכת עלולה להחליד ולכן יש לתחזק את הפרגולה באופן קבוע.

 

פרגולה מאלומיניום

ניתן לבנות פרגולה גם מאלומיניום, וזהו למעשה חומר גלם בעל יתרונות רבים למטרה זו. אלומיניום הוא חומר גלם קל ביותר, והמשמעות היא שהוא מעמיס פחות על הקיר אליו מחובר או הקורות עליהן הוא נשען. ביחס לעץ ומתכת התחזוקה של פרגולת אלומיניום כמעט לא מורגשת, ואין סיכון של החלדה או ריקבון שיתפשט עם הזמן. המראה המתקבל מפרגולת אלומיניום הוא מראה חדשני ועתידני וניתן לעצב את הפרגולה בעיצובים שונים שמחזיקים מעמד לאורך שנים.

 

פרגולה עומדת מול פרגולה תלויה

מלבד חומר הגלם, ניתן לחלק את הפרגולות גם לפי המבנה שלהן:

כך למשל פרגולה תלויה היא פרגולה המחוברת לקיר חיצוני או למבנה כלשהו ונשענת על שני עמודים הנמצאים במרחק שווה מהקיר. יש לוודא שהחיבורים חזקים מספיק וכך גם הקיר אליו היא מחוברת.

לחילופין, תוכלו לבחור בפרגולה עומדת הנשענת באופן עצמאי על 4 עמודים. פרגולה זו נחשבת ליציבה פחות, ולכן חשוב להשקיע בעמודים התומכים.

 

פינה בצל – פרגולות אלומיניום ופתרונות הצללה

אנחנו בחברת פינה בצל מספקים פתרונות הצללה שונים בהתאם להעדפת הלקוח. אנחנו מספקים חבילת שירות מלאה ומקיפה ומבחינתנו פרויקט קטן חשוב כמו פרויקט גדול. אנו מקפידים על יחס ללקוח והתאמה אישית לצרכיו, ומוצרינו כוללים אחריות למשך שנה עד 10 שנים, תלוי בסוג העבודה.