פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
פתרונות הצללה לכל מקום ולכל מטרה

פתרונות הצללה לכל מקום ולכל מטרה

פרגולות מעץ או פרגולות מאלומיניום עשויות לשמש פתרון מושלם למרפסות, לחצרות, לגינות ולמעשה לכל חלל פתוח אשר רוצים לעשות בהם שימוש לאורך כל חודשי השנה. גם כאשר מזג האוויר אינו מאפשר את השהות בחוץ. בונים פרגולה ונהנים משטח גדול יותר גם בבית וגם בחוץ.

המרפסות הפתוחות שאינן מנוצלות בחודשי הקיץ והחורף, חצרות הבתים, הגינות שבחוץ, כל אלו לא יכולים לבוא לשימוש כאשר מדובר בימות הקיץ החמים או לחילופין בחודשי החורף הקרים. בדיוק לשם כך קיימת האפשרות של הקמת פרגולות שהם למעשה פתרונות הצללה מעולים ההופכים כל חלל פתוח לשימושי ומוצל גם בזמנים אשר בהם אין ממש אפשרות לשהות בחוץ. הפרגולה למעשה מוסיפה לנו שטח לבית כאשר המרפסת נעשית חלק שימושי המתאים לאורך כל השנה. גם לבתי עסק תורמת הפרגולה את השטח שאינו מקורה שנשאר שימושי לאורך כל השנה הודות לפרגולה.

פרגולה עץ או אלומיניום?

בדרך כלל כאשר אנחנו רוצים לבנות פרגולה במרפסת או בחצר – עולה הדילמה במה עדיף לבחור. פרגולה מעץ או פרגולה מאלומיניום. אז האמת שאין לנו תשובה אחת מוחלטת על השאלה. יש מקומות אשר בהם נעדיף את הפרגולה העשויה עץ וישנם המקומות אשר בהם תתאים יותר הפרגולה העשויה אלומיניום. ננסה לעמוד על ההבדלים ביניהם.

  • יופי – אם ניכנס לנושא של היופי של הפרגולה – כאן מדובר בהחלט בעניין של טעם. יש כאלה שלא יוותרו על המראה הכפרי והנוסטלגי של הפרגולה העשויה עץ והיא ורק היא תהיה הפרגולה היפה ביותר בעיניהם. לעומת זאת יש כאלה שיעדיפו את הפרגולה המודרנית העשויה אלומיניום המאפשרת עיצובים ודוגמאות שונים ומגוונים.
  • משקל – פרגולה העשויה עץ תהיה בדרך כלל יותר כבדה מהפרגולה העשויה אלומיניום. למקומות אשר בהם אין אפשרות להעמיס משקלים גבוהים כמו לדוגמא במרפסות תלויות שם נעדיף את הפרגולה מאלומיניום הקלילה והבטוחה יותר.
  • תחזוקה – כל פרגולה דורשת תחזוקה ברמה כזו או אחרת. כאשר מדובר בפרגולה העשויה עץ – תהיה זו פרגולה הדורשת תחזוקה רבה יותר ביחס לפרגולה העשויה אלומיניום. פרגולה העשויה אלומיניום היא פרגולה השומרת על המראה החדש שלה לאורך זמן.

העולה מתוך הדברים הוא כי למעשה אין כאן החלטה בין טוב ופחות טוב. שתי הפרגולות הינן מעולות ומעניקות פתרונות הצללה מקסימליות. כל הנתונים אשר אותם ציינו לעיל אמורים לסייע לנו לבחור בפרגולה שתתאים לנתונים האישיים שלנו ולהעדפות האישיות שלנו הן מבחינת הטעם האישי והן מבחינת האפשרויות שלנו במקום אשר שם נצרכת הפרגולה.