פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
פתרונות הצללה

פתרונות הצללה

מזג האוויר בישראל מקשה על השימוש בחצר והמרפסת

מזג האוויר בישראל מקשה על השהות בחוץ במשך רוב חודשי השנה. אין זה משנה אם אנו מדברים על המרחבים העצומים של הנגב או על מישור החוף, ברובם המוחלט של אזורי הארץ לשהות בחוץ בשעות היום החמות עשוי להיות סיוט במשך רוב חודשי השנה. למרות זאת, השהות בחוץ הוכחה כמשפרת איכות חיים, ומוסיפה להנאה שלנו מהיום יום. גם אם מדובר בישיבה עם חברים או משפחה, או פשוט בשתייה של כוס הקפה של הבוקר, ישיבה בנחת בגינה או במרפסת יכולה לעשות את ההבדל. כדי שנוכל לעשות בהן שימוש במשך רוב חודשי השנה, חשוב מאוד לחשוב על פתרונות הצללה שיפחיתו את עוצמת השמש.

מהם פתרונות ההצללה האיכותיים והמומלצים ביותר

ישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה אשר מוצעים בארץ. פתרונות אלו נעים בין רשתות צל פשוטות וזולות, ועד פרגולות איכותיות ומפנקות. פתרונות ההצללה המומלצים והאיכותיים ביותר כוללים בין השאר:

  • פרגולות עץ: פרגולות עץ הן פתרון ההצללה המסורתי ואולי המוכר ביותר בארץ. פרגולות עץ הן אמנם יפות ויוצרות אווירה כפרית ונינוחה, אך החיסרון שלהן הוא סיכוי לבלאי מהיר בשל פגעי מזג האוויר.
  • פרגולות אלומיניום: פרגולות העשויות אלומיניום מבטיחות לכם שירות לאורך שנים רבות קדימה. האלומיניום הינו חומר אשר אינו מחליד, והוא כל במיוחד להתקנה ולהחלפה. רבים חוששים מהמראה המתכתי שלו, אך חשוב לזכור כי ישנו מגוון רחב של סוגי צביעות אשר יקנו לו כמעט כל מראה שתרצו, מצבע חלק ומודרני לפרגולות אלומיניום דמוי עץ.

מדוע לא להתפשר על רשת צל

רבים מתפתים להתפשר על רשת צל פשוטה כפתרון הצללה אפשרי. היתרונות של רשת צל כוללים בין השאר מחיר זול בהרבה מכמעט כל פתרון אחר בשוק, התקנה מהירה, ואפשרות לבצע את כל העבודה באופן עצמאי. לצד היתרונות הברורים לרשת צל גם חסרונות. היא נוטה לצבור לכלוך ואבק אשר קשה במיוחד לנקות, מהווה פעמים רבות מפגע עיצובי של ממש בחצר הבית, והתקנה לא רצינית שלה עשויה להוביל לקריסה שלה עם עמודי התמך ופציעה. פרגולה לגינה היא אמנם יקרה יותר, אך הבלאי שלה איטי בהרבה. במידה ותבחרו בפרגולה מאלומיניום תוכלו להיות שקטים גם בשל העמידות הגבוהה של החומר, וגם בשל משקלו הקל במיוחד.

 

קרא עוד: פרגולות מתכת