פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
רצפה חמה בחורף

רצפה חמה בחורף

עצמו את העיניים, הישענו לאחור ודמיינו את הרגע הזה: בחוץ חורף גשום וקר, אתם הולכים בבית יחפים על רצפה חמה ונעימה. התחושה המפנקת הזאת לא חייבת להישאר בגדר חלום. חימום תת רצפתי הוא פתרון איכותי ויוקרתי אשר ישדרג את רמת החיים שלכם וצורה משמעותית.

חימום תת רצפתי במים הינו אמצעי חימום הנפוץ במקומות רבים בעולם בהם החורף הוא ארוך ויש צורך בפתרון איכותי וחסכוני לחימום הבית לחודשים ארוכים.

חימום תת רצפתי

לשיטת חימום זו יתרונות רבים ומשמעותיים בהשוואה לפתרונות אחרים:

 
  1. חימום לזמן ארוך- מערכת חימום תת רצפתית בנויה ומותאמת לעבודה לחודשים ארוכים ברציפות. בצורה זו הבית שלכם תמיד יחכה לכם חם בדיוק כמו שאתם אוהבים. אתם תלכו לישון במיטה חמה ותקומו בבוקר לחדר חם ומזמין. הפעלת המערכת לתקופה ארוכה אולי נראית לנו כמו בזבוז אך לא כך הדבר, המערכת חסכונית בחשמל וההבדל בא לידי ביטוי בעיקר בכך שלא צריך להדליק ולכבות אותה בשביל לחסוך.
  2. בריאות- בניגוד להסקה או אח בבית המערכת אינה פולטת רעלים ועשן בעבודה כך שאפשר להינות מבית חם מבלי לפתוח חלון לאוורור או לדאוג לבריאות התינוקות והילדים בבית.
  3. איכות חיים- חימום תת רצפתי אינו מייבש את האויר ואינו גורם ליובש בעור ובעיניים כך שניתן להינות מבית חם מבלי להתמכר לקרם לחות או טיפות עיניים. בנוסף, בניגוד למזגנים החימום הרצפתי אינו גורם לכאבי ראש ויובש.
  4. חסכון- המערכת בעלת מנוע אינוורטר הדומה לזה של מזגן אשר פועל בצורה יעילה וחסכונית ולטווח הארוך מוריד את עלויות החימום משמעותית.

במידה ואתם גרים באיזורים הקרים של ישראל כמו איזור ירושלים, חיפה, הגליל או הגולן ואתם מחפשים פתרון איכותי לחימום הבית בחודשי החורף הקרים- חימום תת רצפתי במים הוא הפתרון המתאים ביותר עבורכם.