פינה בצל
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-66-70-298
5 טיפים לבחירה של פתרונות הצללה לגינה

5 טיפים לבחירה של פתרונות הצללה לגינה

הקיץ הישראלי מתקרב לשיאו וכמו בכל עונה, מוצאים את עצמם ישראלים רבים נקרעים בין הרצון לבלות בין מרחבי הגינה הביתית לבין הצורך להתמגן מפני השמש. בשוק קיימים מבחר פתרונות הצללה וכדאי להבין את ההבדלים המהותיים ביניהם על-מנת לבצע בחירה נבונה ולהתקין את פתרון ההצללה המוצלח ביותר עבור החצר שלכם.

הטיפים שיעניקו לכם את פתרונות ההצללה המוצלחים ביותר

 1. התאימו את פתרונות ההצללה לדקים המותקנים אצלכם בגינה. דקים לגינה הם תחום בפני עצמו, אך כדי ליצור בגינה מראה אחיד המשדר יוקרה וירידה אל הפרטים הקטנים ביותר, מומלץ לבחור בחברה המספקת מגוון פרגולות תלויות וסוגי פרגולות מעץ נוספים לגינה, כך שהעיצוב שלהן יהיה כמה שיותר תואם לעיצוב הדק הקיים ויתקבל מראה טבעי וזורם.
   
 2. יש מקרים בהם בניית פרגולות אלומיניום על-פני פרגולות מעץ. זכרו כי פתרונות הצללה לגינה צריכים לשמש אתכם למשך שנים רבות ולהתחיל לדאוג לתחזוקה של הפרגולה מדי עונה, יכול להיות תהליך מתיש ובעל עלות כספית גבוהה. זו בדיוק הסיבה לבחור בפרגולות אלומיניום, אשר בניגוד לאחרות, מגלות עמידות לאורך זמן. הן לא מושכות תולעים וטפילים אחרים, אינן דליקות ומגלות עמידות מרשימה כלפי כל סוג של מזג אוויר וזאת מבלי להחליד או להתפורר.
   
 3. אל תתפתו לבחור את פתרון ההצללה המשוכלל ביותר שיש. ישנן חברות בשוק המציעות פרגולות חשמליות, אך להן יש גם כמה חסרונות: הן דורשות בדיקות תקופתיות קבועות על-מנת לוודא שכל החלקים החשמליים בהן פועלים כראוי ובטיחותיים לשימוש. במידה ונדרש תיקון, מדובר בעלויות נוספות, המתווספות להשקעה הראשונית שבצעתם בהתקנת הפרגולה.
   
 4. בחרו אך ורק בחברה מוכרת ואמינה, המציעה לכם מגוון פרגולות ומבחר סוגים ועיצובים ומעניקה שירות של התקנה מקצועית. פינה בצל היא אחת מהחברות האלו וקטלוג החברה מציג פרגולות מחומרי הגלם המשובחים ביותר שיש, הכוללות הן עיצובים בקו מסורתי יותר והן פתרונות יצירתיים בהתאמה אישית להצללת הגינה. בנוסף, כל ההתקנות של פינה בצל מגיעות עם אחריות מלאה, כך שאתם יכולים ליהנות ממוצר משובח ואיכותי המלווה אתכם למשך שנים.
   
 5. תכננו היטב היכן להתקין הצללה לגינה. בבתים עם גינות גדולות משתמשים לעיתים רק בחלק מהגינה ולכן ניתן להתקין בו פרגולות ולהשאיר את חלקי הגינה האחרים חשופים יחסית. אם הגינה שלכם כוללת מחסן לאחסון ציוד גינון, מומלץ למגן אותו מהשמש, על-מנת למנוע מהציוד הרגיש חשיפה לקרינה. בכל מקרה של ספק, מומלץ להתייעץ עם פינה בצל ולהחליט מהו המיקום האידיאלי להתקנת הפרגולה.

אל תחכו לרגע האחרון, התקינו פתרונות הצללה כבר עכשיו

ככל שתדחו את התקנת הפרגולות, כך גובר הסיכוי שברגע האמת תתקלו בזמינות נמוכה יותר של המתקינים, הנאלצים להתמודד עם הביקוש הרב בעונת הקיץ. לכן, הזמינו את הפרגולה שלכם בהקדם ותוכלו ליהנות מהקיץ במלואו.